اعتراف صادقانه ؟!

خدا بر درجات امام راحل ما (ره) بيافزايد كه معتقد بود اسرائيل بيش از همه و بهتر از ديگران، ماهيت زشت و نفرت انگيز خود را مي شناسد تا آنجا كه مي داند اگر انگشت خود را به آب اقيانوس- يا به تعبير حضرت امام، «بحرمحيط»- بزند، آن را نجس خواهد كرد.
اين اطلاع دقيق و باور عميق سران رژيم صهيونيستي باعث شده است كه آنان از ماهيت نفرت انگيز خود به عنوان حربه اي براي مقابله با دشمنان اسرائيل بهره گيري كنند. با اين ترفند كه براي بدنام كردن دشمنان رژيم صهيونيستي، خود را به آنها نزديك قلمداد كرده و يا داستان هايي جعل مي كنند كه در آن از بي تفاوتي يك شخصيت مورد قبول و يا جريان سياسي سالم نسبت به جنايات رژيم صهيونيستي و چهره مشمئزكننده سران اين رژيم، سخن رفته است.
در جريان جنگ تحميلي، دولتمردان صهيونيستي با بهره گيري از رسانه ها و محافل غربي، هر از چند گاه، اين شايعه را ساخته و منتشر مي كردند كه جمهوري اسلامي ايران از اسرائيل اسلحه و مهمات خريده است! و از آنجا كه نسبت به ميزان نفرت و انزجار افكار عمومي جهانيان نسبت به صهيونيست ها آگاهي داشتند، اميدوار بودند انتشار اين شايعات، چهره انقلابي و مورد قبول ايران اسلامي را در ميان ملت هاي مسلمان و افكار عمومي ساير مردم جهان مخدوش كرده و زير سؤال ببرد. دقيقاً در جريان پخش يكي از همين شايعات بود كه امام راحلمان(ره) آن جمله معروف را بيان فرموده و پرده از ترفند موذيانه آنها برداشتند. طرفه آن كه بعد از جنگ نفت- حمله آمريكا و متحدانش به عراق در جريان اشغال كويت 1991- آمريكا، اروپا، برخي از كشورهاي منطقه و نيز، اسرائيل با صراحت اعلام كردند كه در طول جنگ تحميلي از ارتش عراق حمايت مي كرده اند و بمباران پايگاه اتمي تموز عراق توسط جنگنده هاي اسرائيلي با هدف پيشگيري از دسترسي رزمندگان اسلام به اين پايگاه صورت گرفته بود و...
ماجراي دست دادن و گفت وگوي آقاي خاتمي با رئيس جمهور رژيم اشغالگر قدس در مراسم تدفين پاپ، كه بلافاصله از سوي رئيس جمهور محترم كشورمان تكذيب شد، جديدترين نمونه از اين دست مي باشد كه بعيد است آخرين آنها باشد.
نكته عبرت انگيز در اين ماجرا، آن است كه اسرائيلي ها با جعل اين داستان و انتشار گسترده آن، قبل از هر چيز، به نفرت انگيز بودن ماهيت رژيم صهيونيستي در افكار عمومي جهانيان اعتراف كرده اند و اين، شايد تنها اعتراف صادقانه اي باشد! كه تاكنون از سردمداران رژيم صهيونيستي شنيده شده است و البته، نشان دهنده اين واقعيت نيز هست كه دشمني اعلام شده ايران اسلامي تا چه اندازه براي اسرائيل وحشت آفرين و شكننده است.
و بالاخره، اشاره به گزارش مراسم ياد شده كه در يك سايت ضدانقلابي و به نقل از رسانه هاي خارجي آمده است مي تواند گوياي واقعيت باشد. مخصوصاً آنكه اين سايت متعلق به دشمنان تابلودار ايران اسلامي است و از هيچ كوششي براي دروغ پراكني عليه جمهوري اسلامي ايران و تخريب چهره مسئولان نظام روي گردان نيست.
«شايد بي حركت ترين و در عذاب ترين رهبر حاضر در مراسم تدفين پاپ خاتمي بود. او از هر طرف در محاصره بود. در محاصره ملك عبدالله، رئيس جمهور اسرائيل، هيئت آمريكايي كه در آن سه رئيس جمهوري كنوني و سابق و اسبق اين كشور در آن حضور داشتند و خانم رايس همه شان را رهبري مي كرد. آمريكا و ايران و اردن و اسرائيل. چهار ضلع مربع محدودي بود كه خاتمي در يك ضلع آن قرار گرفته بود!
دعاي صلح در پايان مراسم تدفين، بدترين لحظه در اين دايره جنگي بود. همه يكديگر را مي بوسيدند و خاتمي در بد موقعيتي گير كرده بود. براي گريز از مواجهه با خانم رايس و يا رؤساي جمهور اسرائيل و آمريكا، يگانه راه حل را در بوسيدن طولاني و چندباره ملك عبدالله ديد. آنقدر طولاني كه ماجراي بوسه صلح خاتمه يافت!»

/ 0 نظر / 7 بازدید